top of page

Hizmetlerimiz

Üretim, Pazarlama ve Dağıtım 

Vaccine Production Line
Stock Market Quotes 2

Üretim ve Danışmanlık Hizmetleri

Türkiye'de aktif olarak çalıştığımız BİLGE İLAÇ A.Ş. Tesislerinde şirketiniz veya markalarınız için Kozmetik, Bitkisel Ürünler, Vitamin, Supplement, Kapsül/Tablet/Softgel ürünleri, Temizlik ürünleri, Toz Çay ve Kahve ürünleri gibi birçok ürünün üretiminde danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hızlı çözüm - kaliteli içerik vizyonuyla ürettiğimiz tüm ürünlerde müşterilerimizin beğenisini toplamaktayız. 

Pazarlama ve Dağıtım

Ürünlerinizin veya markanızın satış odaklı hizmetleri ve marka yönetim hizmetlerinde danışmanlık yapmaktayız. Markanızın veya ürününüzün yurt içi ve yurt dışı satış portalları, pazaryerleri ve dağıtım alanlarında firmamız olarak bulunmakta ve sizin yerinize tüm faaliyetleri firmamızın profesyonel çalışma anlayışı ve vizyonuyla yönetmekteyiz.

İthalat - İhracat

Markanızın ürünlerinin ithalatını yapıp Türkiye pazarında kısa sürede istenilen konuma ulaştırıyoruz, Firmamız olarak çeşitli ürün hammaddeleri ve ürün gruplarının ithalatını yapmaktayız.

Markanızın ürünlerinin ihracatını yapıp kısa sürede uluslararası piyasada istenilen konuma ulaştırıyoruz. Firmamız olarak çeşitli ürün hammaddeleri ve ürün gruplarının ihracatını yapmaktayız.

bottom of page